static.curd.io | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 3eec56801b6f6433 • 2018-02-17 22:56:36 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Frankfurt

Cloudflare

Working
static.curd.io

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Wesprzyj Bitcoin - Bitcoin

Wesprzyj Bitcoin

Bitcoin to protokół, który narodził się w małej społeczności i od tego momentu szybko rośnie. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, by pomóc Bitcoinowi się rozrosnąć i z czasem ulepszyć.

IconUżywanie Bitcoin

Uzywanie Bitcoin jest pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, by pomóc w jego rozwoju. Istnieje prawdopodobnie wiele przypadków, w których może on uczynić Twoje życie prostszym. Możesz przyjmować płatności i robić zakupy przy użyciu Bitcoin.

IconBądź częścią sieci Bitcoin.

Jeśli posiadasz dobre połączenie internetowe, możesz wzmocnić sięc Bitcoin uruchamiając oprogramowanie pełnych węzłów na swoim komputerze lub serwerze z otwartym portem 8333. Pełne węzły zabezpieczają i przekazują wszystkie transakcje.

IconWydobycie

Możesz zacząć wydobywać bitcoiny, aby pomóc w przetwarzaniu transakcji. W celu ochrony sieci możesz dołączyć do mniejszych kopalni oraz wybierać kopalnie zdecentralizowane, takie jak P2Pool lub kopalnie obsługujące getblocktemplate (GBT).

IconTłumacz

Możesz pomóc zwiększyć dostępność Bitcoin poprzez tłumaczenie lub poprawę tłumaczeń ważnych części ekosystemu Bitcoin. Po prostu wybierz projekt, który chciałbyś wesprzeć.

Bitcoin Core - Bitcoin.org - Bitcoin Wiki - Bitcoin Wallet (Android) - Electrum

IconRozwój

Bitcoin jest wolnym oprogramowaniem. Jeśli jesteś programistą możesz użyć swoich super mocy, by czynić dobro ulepszając Bitcoin. Możesz też stworzyć wspaniałe nowe usługi lub aplikacje używające Bitcoin.

IconDotacje

Najprostszym sposobem, by pomóc, jest darowizna kilku bitcoinów lub dołączenie do Fundacji Bitcoin. Możesz także bezpośrednio wspomóc fundowanie dowolnego projektu związanego z Bitcoin, jeśli wierzysz, że będzie pomocny.

IconOrganizacje

Fundacja Bitcoin i wiele innych organizacji non-profit działają w celu ochrony i promocji Bitcoin. Możesz pomóc tym grupom dołączając do nich i uczestnicząc w ich projektach, dyskusjach i wydarzeniach.

IconRozgłaszaj

Rozmawiaj o Bitcoin z zainteresowanymi osobami. Napisz o Bitcoin na swoim blogu. Powiedz Twoim ulubionym sklepom, że chciałbyś zapłacić używając Bitcoin. Pomóż aktualizować katalogi handlowców. Albo bądź kreatywny i zrób sobie ładną koszulkę Bitcoin.

IconDokumentacja

Bitcoin.org oraz Bitcoin wiki dostarczają użyteczną dokumentację i stale ulepszamy informacje, które zawierają. Możesz pomóc doskonalić te zasoby oraz dbać o ich aktualność.

IconPoznaj społeczności

Możesz dołączyć do społeczności i prowadzić dyskusje z innymi entuzjastami Bitcoin. Każdego dnia możesz dowiadywać się więcej o Bitcoin, wspomagać nowych użytkowników i zaangażować się w interesujące projekty.