// //
Киевский академический театр драмы и комедии на левом берегу Днепра
gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

40-й сезон завершують дві прем’єри!

23 червня Театр драми і комедії презентує виставу за мотивами відомої п’єси «Кохання, джаз і чорт» литовського класика ХХ століття Юозаса Грушаса (переклад із литовської Дарини Шнуренко, Владислави Поповиченко). Цього разу на Малій сцені – режисерський дебют Владислави Поповиченко, студентки 4-го курсу КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого (керівник постановки – професор Едуард Митницький). За жанром режисер визначила виставу як ігрища підсвідомості. В основі сюжету п’єси – життя підлітків: Бета захоплюється джазом і… зустрічає Андрюса!.. Кохання це?! Розваги чорта!?..

29 та 30 червня відбудеться вистава «Розлучник» за мотивами однойменної п’єси румунського драматурга Іона Сапдару (переклад із румунської Міхаїла Поторака) у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця. На прем’єру приїде автор. В основі сюжету п’єси – історія одного бізнес-проекту. Але… Настає час зривати маски... Карнавал людських доль – світ, в якому живе... Фелікс Поенару. Він – розлучник...

40 сезон

 

Вітаємо з Днем Народження Друга Театру!

Поважним Другом Театру драми і комедії є меценат, людина безмежної енергії та дивовижних ідей – Костянтин Кожемяка.

Нехай доля дарує Вам щиру прихильність, примножуючи радість життя, вірних друзів та надійних партнерів у Вашій справі! Завжди раді бачити Вас на виставах Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра!
Многая літа!

07м

 

14 червня святкуємо суто театральний ювілей!

14 червня відбудеться 150-й показ «хроніки пристрасті та гріха». Саме так режисер Едуард Митницький визначив жанр власної постановки за однойменним романом Льва Толстого «Анна Кареніна». Вистава «живе» на сцені Театру драми і комедії вже 18 років!

Едуард Митницький зізнався: «…Єдине, що суттєво в житті – любов! Але найскладніше – акумуляція чуттєвого світу в побуті. Ця вічна тема домінує в романі «Анна Кареніна». Особливо такі психологічні, я б сказав психіатричні, нюанси як анатомія душі, чуттєво-сексуальна кардіограма, унікальний смак».

Виставу гратимуть засл. артистка України Тетяна Круліковська, нар. артист України Олександр Ганноченко, засл. артист України Андрій Мостренко, засл. артист Росії Петро Миронов, засл. артист України Андрій Самінін, засл. артистка України Світлана Орліченко, нар. артистка України Неоніла Білецька, засл. артистка України Світлана Золотько, засл. артистка України Тамара Кібальнікова, артисти Олена Завгородня, Тетяна Комарова та Володимир Канівець.

Щиро вітаємо всіх – особливо тих, хто створив цю виставу – з ювілеєм!

АННА КАРЕНИНА обр м

 

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

9 червня ювілей відзначає видатний актор, народний артист України Анатолій Федорович Ященко!

Чи знаєте Ви, шановні глядачі, що Анатолій Федорович служить в театрі вже майже 40 років та зіграв понад 70 ролей! Анатолій Федорович працював та став одним із засновників Запорізького театру юного глядача, а від 1995 року і до сьогодні – в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Безумовно, життя Анатолія Федоровича в акторській професії – блискучі сторінки, які охоплюють більшу половину історії Театру драми і комедії! Так, Анатолія Федоровича можна побачити у багатьох виставах діючого репертуару театру! Його герої викликають щире захоплення глядачів у виставах за творами Федора Достоєвського, Жана Кокто, Мольєра, Олександра Островського, Дьордя Таборі, Льва Толстого, Оскара Уайльда, Антона Чехова…

У ювілейний – 60-й – День народження, Анатолій Федорович гратиме Лікаря у виставі «Веревка» за однойменною п’єсою Міхаїла Хейфеця у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Лісовця. Також під його «орудою» у кінці червня вийде прем’єра «Розлучник» за мотивами однойменної п’єси румунського драматурга Іона Сапдару, де Анатолій Федорович зіграє головну роль.

Для лівобережців визначний митець – Анатолій Федорович – надійний Партнер, вірний Друг і Вчитель як у професії та і в житті! Театр драми і комедії щиро вітає Анатолія Федоровича з Днем народження та бажає міцного здоров’я та творчого натхнення на довгі роки!

ященко юбилей

 

#FreeSentsov

Підхоплюючи хвилю акції «SOS» на підтримку кінорежисера Олега Сенцова та всіх політичних в’язнів у Російській Федерації, приєднуємось та підтримуємо.
Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра

сос сенцов сайт

 

9 червня ювілей відзначає видатний актор, народний артист України Анатолій Федорович Ященко!

За бажанням Майстра, у власний ювілейний – 60-й – День народження, Анатолій Федорович гратиме Лікаря у виставі «Веревка» за однойменною п’єсою сучасного драматурга Міхаїла Хейфеця у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олексія Івановича Лісовця.

Автор, говорячи про власний твір, зізнався, що п’єсу легше прочитати, ніж коротко пояснити як і про що вона написана. У цій трагікомедії з життєрадісним фіналом драматург тонко виписав складну партитуру смислів, які сприймаються легко.

Анатолій Федорович поділився власними думками щодо вистави «Веревка»: «Неможливо пізнати всі тонкощі психології людини, навіть, враховуючи постійні спроби вчених… Чому людина вчинила саме так, а не інакше?.. Чому зробила саме такий вибір? Складно дати точні відповіді на ці питання… Вистава «Веревка» – не медичне дослідження, але дозволяє замислитись і ще раз проаналізувати власне життя…».

Разом із Анатолієм Федоровичем виставу «Веревка» гратимуть заслужені артисти України Олеся Жураківська, Сергій Кияшко, артисти Михайло Досенко, Андрій Ісаєнко, Михайло Кукуюк та Олександр Піскунов.

веревка юбилей

 
Страница 1 из 18

button 

Клуб любителей нашего театра
м. Київ,
пр. Броварський, 25
(м. Лівобережна)
Адміністратор: +38 (044) 517-41-04

Каса:
Працює щоденно
з 10 до 19
(перерва з 15 до 16)
+38 (044) 517-89-80
E-mail: [email protected]

Режим роботи театру:
Адміністрація: Вт. - Сб. з 11:00 до 19:00
Початок вистав:
дитячі - 12:00
денні - 15:00
вечірні - 19:00

Ми у

Партнери

teatre.com.ua :: современный театр в Украине
 
logo pam
 
logo kontramarka.ua

logo rusanovka
Ви наш глядач. Ваш вік:
 

Останні коментарі

RSS

Пошук по сайту


Создание виртуальных туров и панорам на 360 градусов в Киеве

Портфолио для повара, фотосьемка блюд для резюме и кулинарных конкурсов в Киеве

Фотограф для меню в Киеве, профессионально и доступно

Профессиональный Фуд фотограф в Киеве

У нас на строительном портале в Красноярске всегда актуальная информация по подбору цепиалистов по строительству.

Бухгалтерские услуги, услуги бухгалтера Киев