// //
Турка-перлина Карпат - Головна сторінка
Неділя, 27.05.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Головна сторінка

В І Т А Є М О
з днем народження
eli4ka(20)

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб  радісний настрій   у серці   не згас,
Все  світле  і  гарне,   що  треба  людині,
Нехай   неодмінно   приходить   до   Вас!

Хай  щастя  приходить  і  ллється рікою,
Хай   горе  обходить  завжди  стороною,
Хай     доля    дарує    Вам     довгі    літа ,
А  в  серці  завжди  хай  живе  доброта !

З повагою. Адміністрація сайту turka.at.uaОстанні новини Турківщини


25-27 травня всього за 50 км від Львова (с. Березина Миколаївського району) відбудеться спортивно-музичний фестиваль «Небу-ХАЙ!». Поблизу річки Дністер організатори пропонують розкинути намети і поринути у три дні музики, драйву, творчості та розвитку.

Організатором фестивалю є ГО «Манівці», а фестиваль – цеглина для побудови спортивної школи у селі Березина. Відвідувачам обіцяють різноманітні спортивні квести, майстер-класи, сюрпризи, і все це на свіжому повітрі поблизу річки.


У середу, 23 травня, о 15.00 год в культурному центрі «Україна» до святкування Дня Героїв буде розгорнута тематична фотовиставка. Світлини розкажуть про наших славних героїв. Зокрема частина світлин розповість про життя нашого земляка Володимира Юричка.

Всі охочі зможуть також переглянути фільм «Кіборги»


Учениця ІV класу бандури Турківської дитячої музичної школи Капустинська Роксолана (клас викладача Мельник Оксани Петрівни )- єдина учасниця від Львівської області взяла участь і стала лауреатом ІІ премії V Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Хортицький Кобзар», який проходив 18-19 травня 2018 року в м.Запоріжжі.

В нагороду Роксолана отримала ряд подарунків, серед яких найдорожчий для неї – вишиванка за артистичність.

Бажаємо Роксолані та її викладачу Оксані Петрівні нових музичних перемог, гарного настрою, цікавого репертуару та успіхів у всіх їхніх починаннях.

Політика влади веде народ до збідніння, а Україну до стагнації. На цьому наголосив народний депутат України Іван Крулько, коментуючи можливе підняття цін на газ та субсидійну політику влади.

«Не може бути успішною країна, де майже 70% домогосподарств сидять на субсидіях. Така політика веде до стагнації Україну і не вирішує проблем енергозатратності. Людина, яка отримує субсидію, не зацікавлена утеплювати будинки і переходити на економні газові котли. Бо кожна інвестиція у майно означає, що ти маєш гроші, а значить не потребуєш субсидії», – пояснив він.

Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141902 Турка – Східниця.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У 2018 році на ремонт автомобільної дороги Турка – Східниця за рахунок коштів державного дорожнього фонду передбачили 45 215,0 тисяч гривень.


Останні завантажені статті


  АКТУАЛЬНО ! (Коментарів- 25 !)
Свята неділя, Тройця, П'ятдесятниця за традицією сіл Верхні і Нижні Турочки на Турківщині

Цей день, окрім Святої Неділі, Тройці чи П’ятдесятниці називається ще Зеленими Святами, адже саме на цей день припадає найбільший розквіт усього зеленого світу землі, а на Бойківщині цей день є ще й Днем Скотаря. Свята Неділя є досить важливим християнським святом, хоч має дохристиянське, язичницьке коріння. Воно є третім за своїм значенням після Різдва і Воскресіння Христового і відзначається в усіх населених пунктах, а найбільше в селах і малих містах.


Християнські свята. Звичаї,обряди. | Переглядів: 5458 | Додав: Admin | Дата: 27.05.2018 | Коментарі(25)

«Тройцу Єдиносущную піснословим, Отца і Сина, со Святим Духом…» (Стіхіра на «Господи воззвах»).

Во Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Возлюблені во Христі, браття і сестри!

Почуття величного духовного захвату, вкладаємо ми сьогодні в початкові слова нашого святкового богослужіння. «Слава Святій, Єдиносущній і Животворящій, і Нероздільній Тройці!» Саме для прославлення Святої Тройці ми зібралися сьогодні в такій великій кількості в цей святий храм. Ми зібралися для того, щоб молитвенно згадати цю віками віддалену від нас подію, коли Господь наш Ісус Христос, виконуючи Свою обіцянку, низпослав Святого Духа на Апостолів і цим звершилося велике діло спасіння роду людського. Саме з цього дня Святий Дух перебуває в Церкві, запалює в серцях людей віру і веде їх шляхом спасіння, бо сходження Святого Духа в серця людей весь час продовжується.

День Святої Тройці, котрий ми сьогодні так світло та урочисто відзначаємо, – це священна подія в житті Церкви Христової. Зіслання Святого Животворящого Духа ...


Проповіді | Переглядів: 1172 | Додав: Admin | Дата: 27.05.2018 | Коментарі(0)

«На Хресті принесена жертва, а де жертва,
там відпущення гріхів, там примирення з Богом,
там свято і радість»
(Свт. Іоанн Златоуст).

Художня історія хреста починається далеко за межами християнської ери і відкривається цілим рядом аналогічних знаків в символіці індусів, єгиптян, вавилонян, етрусків та в орнаментації класичного світу. Як окраса, як символ та відомий міфологічний атрибут, хрест належав до числа широко розповсюджених знаків, часто пов’язаних з релігійною уявою архаїчного світу.

У християнстві, догматика відносить хрест до тайн віри. У цій тайні розрізняють дві сторони: це тайна радості та скорботи, тайна слави та ганьби (адже реальний хрест у римлян був знаряддям жорстокої і ганебної смертної кари).

Починаючи із святителя Афанасія Александрійського, якого вважають засновником патристичної хрестології, християнські екзегети пов’язували з хрестом головні догмати християнства. Так, хрест означав для них Святу Трійцю: стовп – Бога Отця, а поясні рамена праворуч і ліворуч – Бога Сина і Бога Духа Святого. Також стовп та горизонтальну частину хреста прочитують як знак подвійної, – божественної та людської, – природи Ісуса Христа.


Статті | Переглядів: 172 | Додав: Admin | Дата: 18.05.2018 | Коментарі(0)

Євген Положій - Пан Зривко

В 2014 році побачила світ збірка оповідань українських письменників О. Забужко, Л. Денисенко, I. Роздобудько, H. Шевченко, Г. Вдовиченко, А. Кокотюха, M. Іванцова, Є. Положій, H. Сняданко, Є. Кононенко, С. Жадан.

Це перша в Україні збірка творів провідних письменників, що зачіпає алкогольну тему. Корифеї українського слова вирішили поділитися своїми спогадами та міркуваннями щодо вживання алкоголю. Оповідання навряд чи когось залишать байдужим, адже ці історії настільки реальні, що, цілком можливо, траплялися з вами.

Пан Зривко

Євген Положій

Ви знаєте, хто такий пан Зривко? Напевне, ні, хоча, як не парадоксально, багато хто з людей нашого кола його неодноразово бачив і навіть спілкувався, але не знав (бо й не міг знати!), що це саме він і є. Так от, пан Зривко – це такий маленький чоловічок у синьому костюмі й білому картузі, що живе на дні випитої на самоті пляшки горілки. Варто підкреслити: скільки б ви не видивлялися пана Зривка у пляшках із горілкою, ви ніколи його там не побачите. Підтвердженням цьому є ось така історія.


Статті | Переглядів: 78 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2018 | Коментарі(0)

Психолог Тереза Гевко — про українські сім’ї, сепарацію між батьками та дітьми, ідилію напоказ і відсутність культури розлучень

«Свекруха — уїдлива муха», «Кобила — не скотина, зять — не дитина», «Тещиного язика аршином не зміриш», «Невістка — чужа кістка»…

Якби іноземцю хтось переклав наші прислів’я, подумав би, що в українських родинах живуть як кіт з мишею. І мав би рацію.

В Україні проводилося цікаве соціологічне опитування: у пар, які розлучилися, запитували, що стало причиною розриву стосунків. Кожна третя поскаржилася на активне втручання батьків у подружнє життя молодих. Показово, що середній відсоток розлучень по країні сягає 60%, у той час як на сході та півдні — 70%, а на заході — 30%. Скажете: на заході — більше віруючих (згідно з останнім опитуванням Центру Разумкова, лише 2% жителів Галичини вважають себе невіруючими, або атеїстами, у той час як на півдні — 13%, на сході — 12%)? «На заході пари розлучалися б не менш активно, але для них важливо, що «люди скажуть», — каже психолог, психотерапевт Тереза Гевко.


Статті | Переглядів: 107 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2018 | Коментарі(1)

Останні завантажені фото

[02.05.2018]
8 комент.
[20.04.2018]
1 комент.

Останні завантажені відеофайли

"Сторцак"...

Відео

00:02:38
Admin [07.05.2018]
1 0 0.0
Турка над Стриєм

Відео

00:03:13
Admin [10.04.2018]
2 0 0.0

Нове в блогах користувачів

[24.05.2018]Today
Михайло Цимбалюк: Кількість ДТП та їхніх жертв – це пряма відповідальність поліцейських і їхніх керівників як на місцях, так і в Києві (0)

[23.05.2018]Victor
ЖИВА ВОДА (0)

[04.05.2018]Today
Банальна необережність чи спланована провокація? (0)

[23.04.2018]Today
Нинішня влада навмисно затягує процес призначення нових членів ЦВК (0)

[13.04.2018]Today
Чиновники самі довели своїх виборців до злиденності та необхідності брати політичні подачки на виборах (0)


Останні об'яви на сайті

[25.05.2018] Інше (Прочее) Зніму квартиру (0)

[21.05.2018] Інше (Прочее) Навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка (0)

[19.05.2018] Продам Продам стінку "Каменяр" (0)

[19.05.2018] Продам Продам кафель 2 набори (0)

[19.05.2018] Продам Продам кафель 2 набори (0)


Останні номери газети "Бойківщина" на сайті
Останні коментарі до матеріалів сайту

ZOHAN [27.05.2018  14:13]
І що з того? Яке ви взагалі маєте право навязувати свою думку чи віру? І якщо вам щось не подобається в статті, то можете просто закрити сторінку.. А у випадку, коли ви є священником, виж своїм прикладом повинні показувати як правильно жити , молитися , і святкувати.. Нажаль ваша священицька мафія просто обманює тупий народ і з цього живе.. (суджу по статках , авто і кругленьких обличчях , що видно за кілометр).. тому не говоріть про брехню тому що всі релігії на ній побудовані.

Victor [25.05.2018  04:20]
Політика влади веде народ через пустелю в обіцяну землю – Європу. Похід влаштований таким чином, аби половина населення вимерла. Ми вже побували у різних Єгиптах під різними фараонами і кожен раз кудись виходили, блукали, помирали, так і не ввійшовши в обіцяну землю. За цей час наші месії та їхні прихвосні встигали збити сякі-такі статки і щезнути разом з ними у історичній безвісті, а народ як блукав, так і блукає далі, виглядаючи з під козирка долоні чергового месію. Хто там наступний на месійних каруселях, чия черга вести народ манівцями кілька років, годуючи його небесним PIZDALGINOM та PROPIZDONOM, аби не втратив віру у своїх месій? О, та тут їх ціла когорта яка несамовито горлає: «Выбери меня, выбери меня, птицу счастья завтрашнего дня». Вибрали! Пішли! Але достеменно знаємо, що «птица удачи опять улетит». Не хочеш жити своєю мудрістю – живи чужим розумом. Як кажуть в народі: «Голова без мудрості, як ліхтарня без свічки».

«Розуму стільки, що хоч відбавляй,
Мудрості ж крапля заледве знайдеться.
Рота лиш широко не роззявляй,
Витече мудрість і вже не вернеться.

Розум-такий, він присутній і буде.
То, як професія - просто набуте.
Мудрість примхлива, не всяк роздобуде.
З віком прийде, але може й забути.

Дві паралелі крізь наше життя,
Що не підвладні законам належним.
Десь перетнуться, а десь без злиття
Шляхом ідуть незалежним». (Савко).

Victor [24.05.2018  07:12]
Коли народ делегує людині владу, то людина, щиро вірячи в те, що той народ не стане осторонь, а якось візьметься разом з обраною владою творити якісь переміни. Ба!, не тут то було. Найперше, з чим зустрічається правитель – з народною байдужістю. Найперше, з чим зустрічається народ – із замкнутістю влади. З цього моменту починаються протистояння. Вони не можуть не виникати, оскілки проростають на здобреному грунті різного роду беззаконня. Неупорядкованість закону спотворює людську душу і суспільні відносини. Входячи у владну вертикаль, людина відчуває як її поступово роблять ручною, вірною вищій владі, її пуцером. Тут відрубують всі добрі ініціативи, витравлюють з серця свободу, насаджують відповідний образ життя і поступово перетворюють у виродка. Чим довше людина при владі, тим більше вона подібна на ідіота, який одне думає, друге говорить, а трете поступає. Народ шкрібає ріпу, робить революцію і ставить при владі іншу людину – але ні, далі відбувається те саме. Це подібне до того, як божевільні обирають поміж себе царя і бога, аби вічно залишатися у стінах божевільні. Через загратовані вікна вони бачать інший світ і бояться в нього ввійти. Вони бояться втратити свої псевдо-надбання, які вже давно зігнили на смітниках людської історії. Нафталін, пліснява, морок і безлад – це те, що стало для нас звичним і над чим у нас немає ніякого бажання піднятися. Боротьба за владу, гроші та славу – це те, що характерно для такого суспільства, котре вже давно звикло до хліба, видовищ і забав – обрати і розіп’яти; обрати і розіп’яти; обрати щоб розіп’яти... Шановні – це психоз! І лікується він не пігулками та дієтою, а переміню життя. Якщо цього не зробити, то чужинські народи будуть вічно обтирати об нас свої ноги.

ZOHAN [23.05.2018  19:28]
))))))))Все засрав мер , а не кончена бидло-маса))) Гівно тече тому що мер сере і не прибирає засобою , а не тому що санстанція ходить тільки туди де дадуть в кишеню і погостять))) Торгують  на тротуарах тому що мер херовий , а не тому що правоохоронна система гнила))) Діти немають різних спортсекцій тому що мер не такий , а не тому що батьки не мають грошей ,щоб платити тренерам))) і дороги погані, і все поламане все через 1 людину)))) ні ні... не тому ,що наші дикарі тільки і норовлять як десь щось вкрасти чи поламати.... А потім когось одного обісрати і вимагати кращого життя... ))) якось так))

АТО [22.05.2018  21:24]
На жаль місто 4 роки постійно занепадає потрохи. Касюхнич який не був, але розвивав місто, займався господаркою від нього не забереш хазяйновитість. Шкода наше місто втратило пару років і мало вже бути туристичним центром, до нас іде нова асфальтована дорога а ми з того не користаємо.
Сміття по річці, берегах, дорогах, коло будинків по всіх вулицях, бродячі собаки зграями ходять в центрі разом з курями і качками, гівно тече по базарі по центрі в ріку, торгують на тротуарах в пилюці болоті нечистотах, як в Гондурасі якомусь.
Тротуари що ноги мож поламати, всі дороги в ямах, будинки на Молодіжній всі підвали заливає водою, діти не мають спортивних секцій якогось заняття щоб не пити пиво, нема фестивалів щоб приїжджали туристи, на вокзалі туалет страшніший за армагедон
Печально все.

ZOHAN [22.05.2018  20:00]
"ти" раб !!!!! "ти" бруд з під ногтя!!!! І "ти" можеш бути хоч самим богом, але допоки ти "анонім" , ти залишаєшся куском вонючого екскремента , перед яким ніхто не зобовязаний звітувати.

патріот [22.05.2018  10:26]
Когут  далі робить дурнями турківчан. Тут не дали, там помішали, там підставили. А за які ж такі "заслуги" напали саме на Турківську міську раду і на її "святого" мера?!?!?!? Це схоже на метод роботи ще тих старих працівників правоохоронної системи: ловимо одного рецидивіста і на нього вішаємо усі "висяки". Подібне випливає і з цієї статті: "ми вкрали лише на сміттєвозі. Але нас звинуватили і у десятках інших гріхів. Та ще й не дали вкрасти на дорогах, каналізації і т.д."  Варто проаналізувати роботу НЕДОмера ще на посаді директора школи і побачити результативність та ефективність там. Точніше повну бездарність. Сидів в кочегарці і грав у шашки з кочегарами. Так, пора вбити в собі раба і не вестись на красиві слова, а розказати вчителям про ці та інші негідні вчинки Когута. А тут  бач прийшли і стііільки всякого хотіли зробити, а нам раптом не дали. Тоді відразу поясніть чого? Як почали поліція і суди робити свою роботу - так вони корумповані. А якби виправдали і не змусили повертати людські гроші - були б нахвалені в подібній публікації, але вже позитивного змісту. Двояке ставлення.

ZOHAN [21.05.2018  23:41]
почалася передвиборча кампанія... )))) Кожне г...но розказує що воно краще іншого))

ZOHAN [21.05.2018  23:36]
Ви не маєте права на критику вже по тій причині, що ви АНОНІМИ...Ще однією причиною ,по якій ви не маєте права критикувати - відсутність пропозицій з вашої сторони...
Якщо ви не в курсі, влада це менеджери, яких ви ,як представник громади, обираєте для управління цією громадою... І у випадку , коли громада зробила той чи інший вибір, і на цьому її активність закінчилася, то менеджери управляють на свій розсуд... А коли відсутній будь-який зворотній звязок, то позитивного результату в принципі не може бути...
Але то для вас надто складно...
Поясню простіше: Якщо ви хочете щоб у вас на вулиці було освітлення - треба звертатися до депутата , якого ви обрали або напряму в МР, а не з кумом чи сусідом за чаркою плакатися на несправедливе життя.

ZOHAN [21.05.2018  23:07]
Такі ціни тому що більшість українців залишилися рабами... Як фізично у фінансовому плані так і морально.. І більше того на виборах підуть і проголосують за ту ж лідерку задрипаної "батьківщини" що загнала Україну в борги одним своїм підписом(Газові контракти).


Останні повідомлення в форумі

 •  Питання про банк (Відповіді-0)
  [18.05.2018 13:05]Написав: blackcat83house


 •  Готовы к новому году? (Відповіді-5)
  [29.04.2018 07:14]Написав: blackcat83house


 •  Модная женская, мужская одежда - недорого - интернет магазин (Відповіді-2)
  [26.04.2018 19:58]Написав: Мурзик


 •  Тема вихідного дня, для жінок.. (Відповіді-0)
  [19.04.2018 09:03]Написав: blackcat83house


 •  Отвечаю про айфон (Відповіді-2)
  [19.04.2018 08:56]Написав: blackcat83house • ..
  Турка-жемчужина Карпат