Турка-перлина Карпат - Головна сторінка
Понеділок, 20.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Головна сторінкаВ І Т А Є М О
з днем народження
lew(33) , Макаришин(58) , КЕНТ(58)

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб  радісний настрій   у серці   не згас,
Все  світле  і  гарне,   що  треба  людині,
Нехай   неодмінно   приходить   до   Вас!

Хай  щастя  приходить  і  ллється рікою,
Хай   горе  обходить  завжди  стороною,
Хай     доля    дарує    Вам     довгі    літа ,
А  в  серці  завжди  хай  живе  доброта !

З повагою. Адміністрація сайту turka.at.uaОстанні новини Турківщини

За результатами робочої поїздки в Турківський район голова Львівської обласної державної адміністрації доручив Управлінню захисту економіки у Львівській області провести перевірку будівництва школи у селі Либохора.

Львівська обласна державна адміністрація офіційно звернулась до Департаменту захисту економіки Національної поліції України з проханням з’ясувати повноту та якість проведених будівельних робіт, стан виконання договірних зобов’язань та цільового використання бюджетних коштів.

Після скандалу через майбутній фільм про Василя Стуса складається враження, що за тих 33 роки, відколи легендарний поет і дисидент помер у тюремному карцері за «ворожу літературну діяльність, що порочить радянський державний і суспільний лад», в сучасній Україні не змінилось нічого.

Скільки б не відбулося революцій, ми геть ніяк не можемо викорінити зі своїх мізків отой пострадянський погляд на світ, погляд заляканих і зацькованих людей.

Запровадження ринку землі для України є доленосним рішенням. З одного боку, необхідність вирішення цієї проблеми назріла і для задоволення соціальних потреб селян, для розвитку малого і середнього підприємництва, для макроекономіки, екології, глобального позиціонування України. З іншого боку, ціна помилки надто велика.

Палким прихильникам відкриття ринку землі нагадаю: саме український народ завдяки зусиллям проукраїнських політиків, вчених Академії аграрних наук наділив селян землею. Земля сільськогосподарського призначення приватизована не представниками усього народу, а лише селянами з метою забезпечення їх ефективного господарювання.

07 серпня 2018 року об 11 год учасники бойових дій на Сході України виходять на мітинг під стінами будівлі мерії Львова із вимогами забезпечити повноцінним житлом бійців АТО замість надання їм одноразової допомоги, розміром 100 тис. грн.

До участі долучаються громадські та волонтерські організації Львівщини. Також на підтримку мітингувальників прибуває керівник організації учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук.

8 серпня нове керівництво ПрАТ «Трускавецькурорт» розвінчує міфи про занепад Трускавця

Вперше за багато років бюджетоформуюче підприємство Трускавця, яке має, без перебільшення, ключовий вплив на розвиток курорту, зустрінеться із журналістами для того, щоби розповісти про реальну економічну ситуацію у місті, перспективи розвитку одного з найбільших курортів країни.


Останні завантажені статті


Наталка Сняданко - Недопите мартіні б'янко

В 2014 році побачила світ збірка оповідань українських письменників О. Забужко, Л. Денисенко, I. Роздобудько, H. Шевченко, Г. Вдовиченко, А. Кокотюха, M. Іванцова, Є. Положій, H. Сняданко, Є. Кононенко, С. Жадан.

Це перша в Україні збірка творів провідних письменників, що зачіпає алкогольну тему. Корифеї українського слова вирішили поділитися своїми спогадами та міркуваннями щодо вживання алкоголю. Оповідання навряд чи когось залишать байдужим, адже ці історії настільки реальні, що, цілком можливо, траплялися з вами.

Недопите мартіні б'янко

Наталка Сняданко

Юстина зупинилася перед дверима під'їзду Поставила на землю важку торбу і натиснула на клямку. Двері були зачинені. Замерзлими пальцями вона набрала на домофоні код, але двері не відчинилися.

– Код поміняли, падли, – почулося з-під купи ганчірок від смітника на протилежному боці вулиці.


Статті | Переглядів: 175 | Додав: Admin | Дата: 15.06.2018 | Коментарі(1)

  АКТУАЛЬНО ! (Коментарів- 25 !)
Свята неділя, Тройця, П'ятдесятниця за традицією сіл Верхні і Нижні Турочки на Турківщині

Цей день, окрім Святої Неділі, Тройці чи П’ятдесятниці називається ще Зеленими Святами, адже саме на цей день припадає найбільший розквіт усього зеленого світу землі, а на Бойківщині цей день є ще й Днем Скотаря. Свята Неділя є досить важливим християнським святом, хоч має дохристиянське, язичницьке коріння. Воно є третім за своїм значенням після Різдва і Воскресіння Христового і відзначається в усіх населених пунктах, а найбільше в селах і малих містах.


Християнські свята. Звичаї,обряди. | Переглядів: 5803 | Додав: Admin | Дата: 27.05.2018 | Коментарі(25)

«Тройцу Єдиносущную піснословим, Отца і Сина, со Святим Духом…» (Стіхіра на «Господи воззвах»).

Во Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Возлюблені во Христі, браття і сестри!

Почуття величного духовного захвату, вкладаємо ми сьогодні в початкові слова нашого святкового богослужіння. «Слава Святій, Єдиносущній і Животворящій, і Нероздільній Тройці!» Саме для прославлення Святої Тройці ми зібралися сьогодні в такій великій кількості в цей святий храм. Ми зібралися для того, щоб молитвенно згадати цю віками віддалену від нас подію, коли Господь наш Ісус Христос, виконуючи Свою обіцянку, низпослав Святого Духа на Апостолів і цим звершилося велике діло спасіння роду людського. Саме з цього дня Святий Дух перебуває в Церкві, запалює в серцях людей віру і веде їх шляхом спасіння, бо сходження Святого Духа в серця людей весь час продовжується.

День Святої Тройці, котрий ми сьогодні так світло та урочисто відзначаємо, – це священна подія в житті Церкви Христової. Зіслання Святого Животворящого Духа ...


Проповіді | Переглядів: 1272 | Додав: Admin | Дата: 27.05.2018 | Коментарі(0)

«На Хресті принесена жертва, а де жертва,
там відпущення гріхів, там примирення з Богом,
там свято і радість»
(Свт. Іоанн Златоуст).

Художня історія хреста починається далеко за межами християнської ери і відкривається цілим рядом аналогічних знаків в символіці індусів, єгиптян, вавилонян, етрусків та в орнаментації класичного світу. Як окраса, як символ та відомий міфологічний атрибут, хрест належав до числа широко розповсюджених знаків, часто пов’язаних з релігійною уявою архаїчного світу.

У християнстві, догматика відносить хрест до тайн віри. У цій тайні розрізняють дві сторони: це тайна радості та скорботи, тайна слави та ганьби (адже реальний хрест у римлян був знаряддям жорстокої і ганебної смертної кари).

Починаючи із святителя Афанасія Александрійського, якого вважають засновником патристичної хрестології, християнські екзегети пов’язували з хрестом головні догмати християнства. Так, хрест означав для них Святу Трійцю: стовп – Бога Отця, а поясні рамена праворуч і ліворуч – Бога Сина і Бога Духа Святого. Також стовп та горизонтальну частину хреста прочитують як знак подвійної, – божественної та людської, – природи Ісуса Христа.


Статті | Переглядів: 339 | Додав: Admin | Дата: 18.05.2018 | Коментарі(0)

Євген Положій - Пан Зривко

В 2014 році побачила світ збірка оповідань українських письменників О. Забужко, Л. Денисенко, I. Роздобудько, H. Шевченко, Г. Вдовиченко, А. Кокотюха, M. Іванцова, Є. Положій, H. Сняданко, Є. Кононенко, С. Жадан.

Це перша в Україні збірка творів провідних письменників, що зачіпає алкогольну тему. Корифеї українського слова вирішили поділитися своїми спогадами та міркуваннями щодо вживання алкоголю. Оповідання навряд чи когось залишать байдужим, адже ці історії настільки реальні, що, цілком можливо, траплялися з вами.

Пан Зривко

Євген Положій

Ви знаєте, хто такий пан Зривко? Напевне, ні, хоча, як не парадоксально, багато хто з людей нашого кола його неодноразово бачив і навіть спілкувався, але не знав (бо й не міг знати!), що це саме він і є. Так от, пан Зривко – це такий маленький чоловічок у синьому костюмі й білому картузі, що живе на дні випитої на самоті пляшки горілки. Варто підкреслити: скільки б ви не видивлялися пана Зривка у пляшках із горілкою, ви ніколи його там не побачите. Підтвердженням цьому є ось така історія.


Статті | Переглядів: 182 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2018 | Коментарі(0)

Останні завантажені фото

[11.08.2018]
1 комент.
[30.07.2018]
3 комент.
[08.07.2018]
6 комент.
[03.06.2018]
9 комент.

Останні завантажені відеофайли

Гурт ,,KARPATIA&qu...

Відео

00:02:45
Admin [12.06.2018]
2 1 0.0
"Сторцак"...

Відео

00:02:38
Admin [07.05.2018]
1 1 0.0
Турка над Стриєм

Відео

00:03:13
Admin [10.04.2018]
3 0 0.0

Нове в блогах користувачів

[16.08.2018]Today
Реформа децентралізації насправді нинішнім політикам не потрібна (0)

[15.07.2018]Today
Українська влада намагається заробити на своїх громадянах (0)

[08.07.2018]Today
Влада пішла на «чистку» українського Інтернету (0)

[22.06.2018]Today
Михайло Цимбалюк: Старт контрабандного змагання: завдання – подолати (0)

[08.06.2018]Today
Михайло Цимбалюк: В нашій країні немає політичної волі реально боротися з корупціонерами (1)


Останні об'яви на сайті

[10.08.2018] Інше (Прочее) Запрошення на фестиваль "Свято Бойківського меду і Ремесе-2018" (0)

[06.08.2018] Інше (Прочее) потрібен продавець (0)

[03.08.2018] Пошук родичів та знайомих Розшукуємо родину дідуся з Польщі (0)

[26.07.2018] Інше (Прочее) Потрібні працівники в новий ресторан (0)

[26.07.2018] Інше (Прочее) Робота (0)


Останні номери газети "Бойківщина" на сайті
Останні коментарі до матеріалів сайту

Victor [20.08.2018  20:41]
Дивіться, п. «Християнине», трохи глибше. Ви у Церкві живете під впливом юриспруденції Римської імперії початку Х.е., та старозавітного жидівського жрецького кодексу. Мало того, Ви на світ витягуєте всілякі «повчальні» старовинні апокрифи, аби наставити сучасну людину на істинний шлях. Натомість повністю нехтуєте своєю історією (якщо Ви українець). Ви повинні знати, що існуючи поряд з державою, у якої агресивна як державна так і церковна політика, ми являємося постійно переслідуваним народом, котрий терпить з боку агресивних сусідів насильство. Московія нагадує жидівську систему суспільних відносин. Москалі як і жиди ніколи не перестають воювати – вони просто не знають що таке мирне співіснування, а тому наш народ за всю свою історію, явив мільйони мученицьких прикладів, як і, до речі, мільйони зрадників, сепаратистів, колаборантів… (п’ята колона). Наша держава як і наша церква тільки починає усвідомлювати, що повинна бути вироблена відповідна стратегія співіснування з вічним агресором. Сьогодні, коли пересічний християнин відкриває церковний календар, то з усього каталогу святих можна угледіти українських святих, котрих можна перерахувати на пальцях двох рук. Всі інші – іноземні святі, «житія» яких написані в дусі казок і байок пересипаними єресями та ідолопоклонством. Дійсні ж реалії нашої історії залишаються поза церковною увагою. А тут маса реальних прикладів для наслідування.

Щодо статей, то тут є проповіді у відповідній рубриці на кожне свято. Можна просто заглянути і прочитати. Якщо Ви помітили, у колонці користувачів Адміністратор сайту постійно відсутній, тому оновлення не відбувається. Дехто з модераторів обмежено викладає новини. Сайт загальмував своє життя.

Дякую за привітання зі святом. А щодо температури мого тіла, то просто розширяйте свій світський та церковний світогляд і не їдьте в середньовічній колії, чітко визначеній біля-церковними псевдо-старцями та псевдо-вчителями, тоді подібні Ваші поради просто відпадуть. Ви іншими очима подивитеся на світ і побачите, що християнством тут ще і не пахло. Тут лишень один сморід від боротьби за верховенство над ближнім.

Evelyneloxy [20.08.2018  17:43]
Привет. Предлагаем Вам наши услуги в сфере международных грузоперевозок.
Работаем международных грузоперевозок по основным маршрутам: Россия (Челябинск, Екатеринбург, Пермь, Новосибирск, Красноярск, Омск, Тюмень, Томск) - Беларусь - Казахстан.
Но готовы организовать перевозку грузов по любым Вами предложенным маршрутам.
Наиболее конкретно можете посмотреть на сайте компании "МиТур" - https://mityr-trans.com
Очень счастливы видеть Вас в числе наших клиентов.

Християнин [19.08.2018  22:59]
Вітаю Вас із святом Вікторе!

Із Вашого коментаря можна вивести, що св. Отроки народилися в Маскві, або ікона святих Отроків вироблена в Расєї? При чому тут московські попи, якщо святі Отроки жили в час коли не було ні Маскви ні Кійова? Температуру свого тіла Ви міряли? Чи даєте читати свої коментарі тещі, або дружині для критичного аналізу?

Хочу подякувати Адмін. сайту за вітання із святом.
Вам Вікторе бажаю плідної праці для спасіння душі. У Вас є талант від Бога, ось недавно був день пророка Ілії, винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господня, сьогодні маємо Преображення Господнє, а статті на славу Божу немає. Виходить що п.Адмін. взяв на себе цю функцію.
Да подасть Всещедрий Господь спасительної милості Вашій сім'ї.

Victor [19.08.2018  06:08]
«Повчальна історія життя, для укріплення віри у воскресеніє наших тілес».

Попи РПЦ добре знають історію з сімома ефеськими «отроцами», аби укріпляти віру у воскресіння своїх добро-«тілес», а чи знають вони повчальну історію з мільйонами українських дітей, що повмирали від голоду? Ці історії написані для воскресіння ваших душ, які ви продали дияволу за миску фасольової зупи. Але вони не попали до церковних життєписів. Жаль! В черговий раз переконуюся, що віра ваша не є прикладною. Так собі – мертвий обряд, що виконується руками по лікті в крові. «…Сину людський, пророкуй на Ізраїлевих пастирів, пророкуй та й скажеш до них, до тих пастирів: Так говорить Господь Бог: Горе Ізраїлевим пастирям, які пасуть самих себе! Хіба ж не отару повинні пасти пастирі? Жир ви їсте, та вовну вдягаєте, ситу вівцю ріжете, але отари не пасете! Слабих не зміцняєте, а хворої не лікуєте, і пораненої не перев'язуєте, сполошеної не вертаєте, і загинулої не шукаєте, але пануєте над ними силою та жорстокістю!...» (Єзекіїль 34.2-4).

Victor [19.08.2018  05:43]
О!, це файно сказав преподобний Силуан Афонський про РПЦ з її хрестовими походами проти єретиків та розкольників. А чого тільки варті почаївські КДБешники в рясах – «молитовники» за український нарід. Псалом 152-й з-під РПЦ: «Семинаристы, Владыка дал приказ…» wacko .

Християнин [18.08.2018  09:37]
«Якщо побачиш людину яка грішить і не пожалієш її, то благодать залишить тебе ... А хто лає поганих людей, але не молиться за них, той ніколи не пізнає благодаті Божої»

(прп. Силуан Афонський. Писання, VII.4, VIII. 6).


Victor [17.08.2018  05:50]
Кілька слів про славу. Господь не приймав славословлень диявола, оскільки славословлення розходилися з ділом того, хто славословив. Диявол є ворог людського роду, тоді як Господь – його Спаситель. Дійсний святий як і дійсний герой, славословлень не потребує, особливо від лукавих – слава сама ходить за ними там, де є жертовність. Як тільки жертовність стала корисністю, так слава відразу ж відпала: святий і герой стали посміховищем в очах тих, хто так завзято славив. Людині, навченої духом злоби, притаманно сьогодні славити, а завтра розпинати. Тому святий і герой ходять по лезу бритви: з одного боку – внутрішнє протистояння славословленню від лукавого, з другого ж – зовнішнє. Звідси і тверезість розуму, на якій наполягають ті, хто торкнувся духовного життя. Дійсні славословлення від людей – це торкання слави святого та героя і наслідування їхньому життю. Христос явив славу невидимого Бога, бо явив Його справу – жертовну любов до людей; апостол Павло явив славу Христа, бо наслідував Йому. Так і ми, наслідуючи Павлу, через нього наслідуємо Христу – всі знаходяться в світлі однієї слави, благодатній силі, невидимій божественній енергії, звідки і черпається дійсна жертовність. Про лукаве славословлення говорив Господь, звертаючись до тих, хто вбивав пророків, що несли Боже світло, а потім доглядав їхні гроби. Тому так важливо для нас, аби ми, славлячи того чи іншого святого чи героя, змінювали на краще своє життя, являючи результат їхнього подвигу. В народі кажуть: «Жити за них», тобто продовжувати почате ними. Якщо цього не буде, ми тільки змарнуємо своє життя, доглядаючи надгробки тих, в слід яких не ступили і кроку.

Декому не подобається як ми шануємо святих та героїв НАШОГО народу і вони намагаються нав’язати нам свої стереотипи славословлення та своїх святих і героїв, доводячи, що наш народ нездатний до святості та геройства, а їхні святість та подвиг є ніщо інше, як єресь та фашизм. Так сіється в людських душах дух меншовартості і людина з дитини Божої перетворюється на раба Божого, стаючи рабом голого кесаря, що потребує рабської слави. Не все те, що блищить – золото, як і не все те, що хвалять – слава.

Victor [16.08.2018  20:49]
І то є добре. Має бути контроль. Нашого хлопа якщо не контролювати, «просвище» рідну маму. Кожен закон, кожні зобов’язання, кожна дія… всюди повинен бути контроль – тільки тоді можна говорити про початок якоїсь цивілізації. Так людина помалу звикає до самоконтролю – якісного та вчасного виконання взятого на себе завдання. Звідси і відповідна зарплата. Але тут є інший бік медалі – хто буде контролювати самих контролерів. Ми вже з історії знаємо, як працюють комісії, ревізори та інші контролюючі органи: ніби все в порядку, аж бац – після останнього підпису все розвалилося. І нова школа протікає, і новий асфальт розлазиться, і новоспечений спеціаліст тупий як валянок. Ту все зв’язане: контроль – самоконтроль; дисципліна – самодисципліна; освіта – самоосвіта і т.д.. Таким чином людина помалу розвивається як особистість. Якщо сюди додати і правильний релігійний фактор, то дістанемо чесність, добросовісність і т.д.. Так на старість приходить мудрість. Суспільство має потребу не просто у фахівцях, а у мудрих фахівцях, котрі здатні навчити молодь не тільки словом, а й своїм прикладом.

Християнин [16.08.2018  09:57]
(2Кор. 6, 11-16; Мк.1, 23-28).

Біс славив Спасителя, а Спаситель сказав йому: "замовкни і вийди з нього". Біси ніколи нічого не говорять і не роблять з доброю метою: завжди у них що-небудь зле у виді.(намірення авт.) Так було і тут. Господь, не викриваючи підступів їх, одним словом вирішив: замовкни і вийди. Не хотів Він довго вести мови з лукавим духом. Тут нам урок. Мало-мало що гарненьке вдасться кому зробити, негайно підсідає біс і починає сурмити у вуха: ти такий і такий. Не слухай і не входь в розмову з цим підлесником, а відразу навідріз скажи: "замовкни і вийди"; і слід його провіюй зітханням і самоукорою, і місце його покади сокрушенною молитвою. Він хоче породити зарозумілість і самопочуття, і з них потім роздути самовихваляння і марнославство, - усі такі помисли і почуття, які в духовному житті те ж, що злодії в життєвому побуті. Як ці, забравшись у будинок, оббирають добро господарське, так і ті своїм вкоріненням в душі усе добре в ній знищують і геть викидують, так що нічого вже не залишається, за що потім похвалив би Господь.
Феофан Затворник.


Останні повідомлення в форумі

 •  Фінансове питання (Відповіді-0)
  [19.08.2018 11:53]Написав: AmourTier


 •  Бойки (Відповіді-8)
  [03.08.2018 19:13]Написав: doroshin


 •  Какой подарок можно сделать дочурке на 8 марта? (Відповіді-3)
  [31.07.2018 09:36]Написав: AmourTier


 •  Корпус на Айфон 5 (Відповіді-3)
  [23.06.2018 17:39]Написав: Fury


 •  Інтернет-банкінг (Відповіді-0)
  [18.06.2018 12:09]Написав: AmourTier • ..
  Турка-жемчужина Карпат