Турка-перлина Карпат - Головна сторінка
Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Головна сторінка
Останні новини Турківщини

«12 лютого 2018 року президент Петро Порошенко та підконтрольні йому силові відомства вчинили відверто антиконституційне та неправове дійство – брутальною силою вигнали з країни українського політика, лідера партії «Рух нових сил», третього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Для того, щоб позбутися одного з лідерів опозиції, влада вчинила політичну розправу, порушила права людини та завдала величезної шкоди міжнародній репутації України.

Цей злочин має бути розслідуваний. Усі посадові особи, які порушили закон та свої посадові обов’язки, мають опинитися на лаві підсудних.

Віктор Ющенко - спогади...

«Я не мав наміру відправляти у відставку Тимошенко. Напередодні — ввечері 7 вересня 2005 року — мені видавалося, що ми прийшли до певного порозуміння: були узгоджені усі спільні ходи щодо подолання кризи, яка вибухнула всередині помаранчевої команди.

Ми узгодили кадрові рішення і навіть формулу спільної участі у парламентських виборах 2006 року, в рамках коаліції «Сила народу». Ми про все домовилися. Пізно увечері, десь по десятій я поїхав додому.


Відзначаючи День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, 15 лютого у місті Турка відбулися урочисті заходи.

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр. та спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій. 15 лютого, у місті Турка з цієї нагоди відбулися урочисті заходи.

14 лютого проведено засідання Громадської ради при Турківській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, членів Громадської ради та учасників АТО.

Одне з головних питань, яке розглянуто на засіданні – це відкриття в місті Турка залу гральних автоматів. Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький виступив категорично проти того, щоб в місті Турка відкрився даний заклад, про що він відкрито заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.


В Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Пам'ятну дату було встановлено 14 років тому, згідно з указом (№180/2004 від 11 лютого 2004 року) президента України Леоніда Кучми, і вона є щорічною.

Її вибрали не випадково. Саме цього дня відзначали річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану.


Останні завантажені статті


  АКТУАЛЬНО ! (Коментарів- 10 !)

День святого Валентина, про який ранiше можна було прочитати хiба в навчальних текстах з англiйської мови, впевнено увiйшов у наше життя. Для тих, хто вдає з себе дорослих, це цiлком пристойний привiд побавитися рожевими сердечками усiх можливих розмiрiв. Тинейджери радiсно розбiгаються по нiчних клубах або шкiльних їдальнях на вечiрки...


Статті | Переглядів: 1580 | Додав: Admin | Дата: 14.02.2018 | Коментарі(10)

  АКТУАЛЬНО ! (Коментарів- 3 !)

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці в місті Самборі Львівської області здивувалися, коли літня полячка привезла у подарунок церкві золоте серце. Жінка, яка багато бачила на життєвому шляху, розповіла неймовірну історію.

Якось під час перебування у Самборі туристка зайшла до храму і довго молилася перед невеличким скляним саркофагом, в якому зберігаються мощі святого Валентина, покровителя колишньої Перемисько-Самбірської єпархії. Не помічала, як збігав час, стояла і молилася. Туристи почали хвилюватися, бо вже зібралися в автобусі й готувалися від’їхати до Польщі, а жінки все не було.

Полячка просила заступництва святого і допомоги, щоб урятувати сім’ю сина, яка мала от-от розпастися...


Статті | Переглядів: 1652 | Додав: Admin | Дата: 14.02.2018 | Коментарі(3)

(2-го лютого за старим стилем. 15-го лютого за новим стилем).
«Зиждитель небесе і землі на руках ношашеся, святим Симеоном старцем днесь: Той бо Духом Святим глаголаше: нині свободихся, видіх бо Спаса моєго».

Во Ім’я Отца, і Сина, і Святого Духа!

Возлюблені во Христі, браття і сестри. Сьогодні ми з вами святкуємо славне й радісне свято Стрітення Господнє. Якщо Різдво й Богоявлення – це були свята Світла, що з’явилося в світ, то сьогоднішнє свято – це свято Світла – прийнятого людиною. Світло не тільки з’явилося в світ, воно осіяло людські душі: «Світ Твой, Господи, знаменася на нас», котрі знайшли, зустріли, побачили й прийняли Бога. На них лягла славна печать Божого Світла.

Наскільки блаженні лиця, котрих сподобив Господь страти учасниками в події принесення Його в храм на сороковий день. Праведний Симеон прийняв на руки свої маля, котре було Вседержителем Богом. І ось він співає пісню, Анна пророчить, а Богоматір з Іосифом...


Проповіді | Переглядів: 1272 | Додав: Admin | Дата: 14.02.2018 | Коментарі(0)

До дня народження автомобіля

БЕНЦ «ПАТЕНТ-МОТОРВАГЕН» 1886 p

Зараз вже багато людей не уявляє свого життя без автомобіля. Проте так було не завжди. Історія виникнення автомобіля це тернистий шлях багатьох винахідників.

Перші відомі креслення автомобіля належать Леонардо да Вінчі, проте ані діючого екземпляра, ані відомостей про його існування до наших днів не дійшло. У 2004 році експерти Музею історії науки з Флоренції змогли відновити по кресленнях цей автомобіль, довівши правильність ідеї Леонардо.


Статті | Переглядів: 3585 | Додав: Admin | Дата: 26.01.2018 | Коментарі(0)


(Фото: peoples.ru)

Якщо спробувати визначити місце Висоцького в історії вітчизняної культури (російської та культури всього пострадянського простору) одним словом, то найточніше буде: втілена совість народу. За життя він не став ні заслуженим артистом, ні лауреатом. Не отримував жодних офіційних нагород від держави, проте став справді народним, отримавши широку любов та визнання.

"Своїм" його вважали і інтелігенти, і робітники, і поціновувачі театрального мистецтва, і навіть люди, які перебували в місцях позбавлення волі. Завдяки своїй творчості Висоцький став спражнім символом, який втілював думки та прагнення майже кожного з них.

Висоцький не відразу зрозумів, що хоче бути актором. Після закінчення школи він вступив до Московського інженерно-будівельного інституту, але покинув його, провчившися всього півроку. "Готуватимуся, є ще півроку, спробую вступити до театрального. А це - не моє...", - сказав він тоді.


Статті | Переглядів: 1337 | Додав: Admin | Дата: 24.01.2018 | Коментарі(0)

Останні завантажені фото


Останні завантажені відеофайли


Нове в блогах користувачів

[04.06.2017]Alla2117
Прийняти, щоб не виконати. (1)

[30.04.2017]Victor
КОЛИ ДОЩ (0)

[20.04.2017]betteruseatom10
Як оформити посвідку на проживання в Україні (0)

[15.02.2017]Today
Микола Яворський: Створення чотирьох громад - шанс зберегти Турківський район (1)

[28.01.2017]Alla2117
« МОЯ БОРОТЬБА » (0)


Останні об'яви на сайті

[12.02.2018] Інше (Прочее) Всеукраїнський стрілецький день з військовозобов'язаними (0)

[12.02.2018] Пошук родичів та знайомих Розшукуються нащадки родини ПУРАВЕЦЬ (0)

[11.02.2018] Продам продаж кварири (0)

[05.02.2018] Інше (Прочее) Поминаємо, пам'ятаємо! (0)

[05.02.2018] Продам Продається добротна корова (0)


Останні номери газети "Бойківщина" на сайті
Останні коментарі до матеріалів сайту

Rogersmuts [19.02.2018  11:06]
I've discovered plenty of useful info on your site especially this page. Thank you for sharing.
http://viscountbiomass.co.uk/the-benefits-of-internet-essay-writing-services-12/
http://www.americanassociationnaturalremedies.org/academic-writing-helpful-tips-will-be-able-to/

Victor [19.02.2018  08:29]
«Особисто я за мир Божий на нашій землі».

Коли московський православний береться будувати мир Божий на землі, то він будує його як жиди – мечем і вогнем. Божий мир, вкрадений московітами в Київської Русі і перегнивший у московських болотах, повернувся на нашу землю кривавим миром. За всі століття існування московії, цей мир коштував українцям мільйонів і мільйонів життів.

Статті та трактати, написані мною для цього сайту, не вписуються у Ваш «християнський» світогляд – це інший рівень знань. Я навмисно не вказую авторства праць, звідки черпаю інформацію, аби бачити духовний рівень критика-читача. Коли б я це зараз написав – то Ви б просто плакали над мискою своєї масонської зупи.

Наслідком церковних розколів являється гріх імперської централізації, яка вибудувала Церкву як державний інститут, знищивши общинний суверенний єпископат, насадивши туди інститут пресвітерства з обмеженими правами і не прописавши в канонах права на попередній суверенітет. Це сива давнина, в яку не хочуть заглиблюватися ті, хто жве імперськими амбіціями.

І я прощаю Вас, але не тому, що так потрібно раз на рік виконати церковний устав, а за своїм способом життя.

Пороха нанари Йулю допари! [18.02.2018  23:26]
Список популістів котрих не треба обирати, всіх їнших можна ще і через раз щиняти

Християнин [18.02.2018  17:31]
Всі ми інфіковані гріхом - і це буде проявляти себе абсолютно в любій групі людей.В тому числі і в філософії і тому давайте не будемо ставити клеймо, а віддамо суд Богові.
Ви використовуєте нерепрезентативний вибір. Тому я не бачу ніякого сенсу в наших коментарях.

Сьогодні один із особливих днів для християн. Тому прошу прощення у Вас і у всіх хто читає ці рядки, якщо образив ділом, словом чи думкою.

Прощаю і Вас.

Victor [18.02.2018  08:49]
Скільки Вам років, п. «Християнине», в кого і де Ви набиралися «знань»? Поняття «любові» багатогранне: агапе, філіо, строге, ерос, манія..., – Ви тупо звели кохання до похоті. Мушу зазначити, що Ви звичайний релігійний фанатик, чужий різих відтінків любові: її ієрархії. Тут люди говорят про кохання, в основі якого є жертовна любов, а Ви розповідаєте байку про крайню хіть, навіть як не інстинкт.

песиміст [17.02.2018  23:26]
З плином часу ми ще не такий сморід з минулих подій зможемо нанюхати, але не в цьому суть. Чомусь скандальна інформація випливає на сторінки ЗМІ перед виборами ,або тоді, коли когось треба втопити. Чому Віктор Андрійович про це не сказав для всіх тоді, коли це сталося? Це явно замовна стаття (чи спогади). Діючий президент бачить в Тимошенко серйозного суперника і,як на мою думку, спогади появилися тепер на замовлення. Було б незле почути з вуст Ющенка про те, чому його не чіпав режим Януковича і як Ющенко отримав ряд превілеїв на своє утримання яких до тепер не має жоден з президентів-попередників.

Християнин [17.02.2018  23:12]
Вікторе, Ви своїй тещі давали читати свій коментар? Яка була відповідь я не знаю, напевно розчарована у Ваших знаннях

В любові до ближнього людина пізнає свого Творця. Любов та закоханість – це дійсно взаємопов'язані речі, але водночас і діаметрально протилежні. День всіх закоханих в дійсності і в своїй основі має зовсім інші передумови: по-перше, це зведення любові до банальної похоті («любов на один день») і почуття закоханості, а по-друге, це наслідок виродження любові, того, що в західній філософії часто називають терміном «Інфляція любові».

Християнин [17.02.2018  22:36]
Хочу з Божою допомогою, дещо уточнити для Вас.
1. Основна причина церковного розколу це гріх, а точніше гріх гордості. Не будемо заглиблюватись у сиву давнину, а подивимось на сьогодення у нашому місті. Ви підтримуєте церковний розкол, при чому розкол новітній – 1990х , Засновник цього розколу Михайло Антонович Денисенко із Донецької області с. Благодатне, у минулому митрополит (до речі ще є церковний розкол 1921р. так званий Липківський).
2. Тепер про «міры». Я не пропагую ні «русскій мір», ні «український мір». Особисто я за мир Божий на нашій землі. Церковний розкол в першу чергу калічить людські душі, сіє духовний бур'ян у родинні стосунки, а відтак порушує єдність людей . Наш Господь Іісус Христос говорить : «Я створю Церкву Мою, і сили пекельні не переможуть Її»Мф.16.18ст.
3.Про «засланних козачків» ви пишете для свого приколу. А хто продав своє первородство (пасивно чи активно) за масонську зупу із української фасолі, -нехай вирішують відвідувачі, читаючи Ваші статті, трактати, коментарі та мої.

Victor [16.02.2018  08:07]
Гра на автоматах – як вибори влади. Можеш подвоїти чи потроїти свої статки, а можеш залишитися з носом – і то розквашеним. Був у Турці гральний бізнес – люди мудрішими не стали. Лідквідували гральний бізнес – люди дурнішими не стали. Хтось вкладає свої статки в гральний бізнес; хтось – в курви; хтось – в алкоголь чи наркотики; хтось – в церкву. А хто не має – той живе просто. У народі кажуть так: «Сказав «А», говори і «Б»». Виступаємо за заборону грального бізнесу в Турці, виступаймо і проти самогоноваріння, нелегальних пилорам, бізнес-влади і т.д. – проти всього, що шкодить суспільству. Забороняти одне, а закривати очі на інше – ознака подвійної моралі.

АТО [16.02.2018  08:00]
Один чоловік гео майдану турки підприємець Р М відкриває з автоматами, він ще в партії Воля і в грузинів є, то всьо навпроти міської ради під вивіскою Майдан Турківщини і партії Воля прикриваєся


Останні повідомлення в форумі

 •  Покупки для родини (Відповіді-3)
  [27.01.2018 17:31]Написав: Мурзик


 •  Земляки,відгукніться! (Відповіді-3)
  [27.01.2018 17:11]Написав: Мурзик


 •  Як я потрапив на сайт? (Відповіді-5)
  [27.01.2018 17:11]Написав: Мурзик


 •  Технічні питання (Відповіді-4)
  [27.01.2018 17:11]Написав: Мурзик


 •  Готовы к новому году? (Відповіді-1)
  [22.01.2018 17:14]Написав: blackcat83house • ..
  Турка-жемчужина Карпат